dubel

Marka Franz GL powstała, aby tworzyć dla swoich klientów wyjątkowe dodatki najwyższej jakości.  Dlatego tkaniny, których używamy pochodzą od najlepszych dostawców z wieloletnią tradycją – obecnie są to producenci z Włoch i wielkiej Brytanii. Szukamy nie tylko jakości, ale również niepowtarzalnych wzorów i kolorów, łączących w sobie klasykę z lekkością i odwagą. Odwiedzamy producentów, poznajemy historię firm, proces produkcyjny, tkaniny i jeżeli „to jest to” nawiązujemy współpracę.

Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do niepowtarzalnych i wyjątkowych krawatów, poszetek, much i innych dodatków. Dlatego też, szyjemy ręcznie tylko po kilka sztuk poszczególnych produktów a większość dostępnych w sklepie poszetek została zaprojektowana przez nas. Nasze dodatki sprawiają, że ubiór nabiera nowego wymiaru a jego właściciel wygląda elegancko, czuje się wyjątkowo i może podkreślić swoją osobowość – tak mówią nasi Klienci, a my cały czas pracujemy nad tym żeby nasi Klienci byli zadowoleni i czuli, że to co noszą zostało stworzone z myślą właśnie o Nich.

Krawaty szyjemy z najwyższej jakości tkanin naturalnych – podszewki i wypełnienia również są naturalne - a główny szew krawata został wykonany ręcznie jedwabną nicią zakończoną charakterystyczną pętelką.

Poszetki są obszywane ręcznie i tak jak muchy i krawaty wykonane z tkanin naturalnych.


Wszystkie nasze produkty zostały uszyte w Polsce.


                                                                                           Magdalena i Konrad

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl